ANDERS HALLIN. "Eunice från Sabasaba". Olja på duk, signerad.

129511. ANDERS HALLIN. "Eunice från Sabasaba". Olja på duk, signerad.

35 x 35 cm.
Proveninens: Pelles Lusthus, Nyköping. Vårsalongen 2008.

Gör en kostnadsfri värdering!

35 x 35 cm.

Antal besök: 1 788