ELVINE OSTERMAN, olja på pannå, sign.

129463. ELVINE OSTERMAN, olja på pannå, sign.

Motiv från Vänersborg, 39x47 cm.

Obetydliga fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydliga fläckar.

Antal besök: 1 695