TV, 40FLSY985L, LED, 40 tum, Finlux.

129451. TV, 40FLSY985L, LED, 40 tum, Finlux.

Med fjärrkontroll och kartong.

Bruksslitage. Skador på fotplattans fäste, måste vägghängas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 632