TANKS GAMA och GESCHA, 3 stycken med urverk. 3 pansarsoldater.

129446. TANKS GAMA och GESCHA, 3 stycken med urverk. 3 pansarsoldater.

GAMA längd 16 och 19cm. GESCHA 19 cm.

Urverken fungerar. GAMA med uttorkade gummiband.Smärre skador, delar saknas och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 840