HAUSSER / ELASTOLIN KÜBELWAGEN 733 ½,, variant med plåthjul utan urverk. Med besättning.

129425. HAUSSER / ELASTOLIN KÜBELWAGEN 733 ½,, variant med plåthjul utan urverk. Med besättning.

Längd 21 cm.

Vindruta ersatt. Smärre skador. Slitage. Figurer med färgförbättring.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 21 cm.

Antal besök: 1 215