SOFFBORD, Folke Ohlson, Frisco, 1950/1960-tal.

129415. SOFFBORD, Folke Ohlson, Frisco, 1950/1960-tal.

Jakaranda. Rektangulär form. Längd 76 cm, bredd 56 cm, höjd 54 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 971