BÄGARE, Ryssland, 1800-tal, med turkoser, proveniens, Krapperups slott.

129410. BÄGARE, Ryssland, 1800-tal, med turkoser, proveniens, Krapperups slott.

Bägare mässing.
Diameter 8 cm
Höjd 7 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bägare mässing.
Diameter 8 cm
Höjd 7 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 743