BOKBAND, 38 delar, Nordisk Familjebok, Uggleupplagan.

129377. BOKBAND, 38 delar, Nordisk Familjebok, Uggleupplagan.

Halvfranska, första bandet tryckt 1904.

Slitage, enstaka band med skador på rygg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 2 773