SNEDKLAFFSEKRETÄR MED VITRINÖVERDEL, betsad fur.

129337. SNEDKLAFFSEKRETÄR MED VITRINÖVERDEL, betsad fur.

empirestil, 1900-tal, höjd 200, bredd 106, djup 53 cm.

bruksslitage, sprickor samt ett handtag saknas.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 027