12928. SERVIS, glas, 62 delar, "Karlberg", Elis Bergh, Kosta.
1 karaff.
7 + 1 champagne.
11 öl.
3 rödvin.
8 vitvin.
1 röd/vitvin.
10 snaps.
2 sherry.
2 ljusstakar.
8 selter.
8 mindre selter,
Höjd 6 - 18 cm.
Naggade: 4 champagne, 1 snaps, karaff med propp, 3 öl, 1 vitvin.
Bruksslitage.