HERRARMBANDSUR. Tissot Seastar Quartz, 18 k guld.

129268. HERRARMBANDSUR. Tissot Seastar Quartz, 18 k guld.

Diameter ca 33 mm.

Bruksslitage och smärre repor, gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 33 mm.

Antal besök: 2 686