OKÄND KONSTNÄR. Marie bebådelse. Flamskvävnad. Signerad H F och daterad 1926.

129261. OKÄND KONSTNÄR. Marie bebådelse. Flamskvävnad. Signerad H F och daterad 1926.

49x59 cm.

Slitage på fransar samt solblekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

49x59 cm.

Antal besök: 1 537