1292126. INGEGERD TORHAMN. GEOMETRISK KOMPOSITION.

Monogramsignerad, olja på pannå 49x59,5 cm.

Måleri, grafik, skulptur: Proveniens Bo Mattssons samling, Malmö.

Ingegerd Torhamn (1898–1994)

Ingegerd Torhamn (1898–1994)

Föremålets betalsätt

KlarnaBetalkortBankgiroBanköverföring

Crafoord Lund
Föremålsnr
1292126

Om auktionshuset

Namn
Crafoord Auktioner i Lund AB
Momsnr
SE556489536401
Org.nr
556489-5364
Telefon
046-211 18 70
Adress

Clemenstorget 7
222 21 Lund
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 2 356