RULLKLAFFSEKRETÄR, Louis XV-stil, 1900-tal.

12920. RULLKLAFFSEKRETÄR, Louis XV-stil, 1900-tal.

Mahogny, nyckel finns. Längd 88, bredd, 46, höjd 98 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 790