LUFTGEVÄR, Diana mod 27, med sikte.

1291989. LUFTGEVÄR, Diana mod 27, med sikte.

Längd ca 105 cm.

Fungerar enligt uppgift. Ingen funktionsgaranti lämnas. Bruksslitage. Repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 105 cm.

Antal besök: 9 069