VÄRMEHUV, nysilver, 1900-tal.

129176. VÄRMEHUV, nysilver, 1900-tal.

Huv med pärlbandsdekor. Höjd ca 22 cm.

Brott samt gravyr. Repor. Sannolikt ej tillhörande fat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 070