BÄNK, bankettmodell, 2000-tal.

129147. BÄNK, bankettmodell, 2000-tal.

Ljus skinnklädsel.
Längd 131,5 cm.

Slitage, klädsel med fläckar, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ljus skinnklädsel.
Längd 131,5 cm.

Antal besök: 939