DIVERSE FÖREMÅL, 2 lådor, Porslin och glas med mera.

129118. DIVERSE FÖREMÅL, 2 lådor, Porslin och glas med mera.

bland annat Rörstrand.

Slitage/enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

bland annat Rörstrand.

Slitage/enstaka nagg.

Antal besök: 886