SOFFBORD, design Bruno Mathsson för Mathsson International.

12911. SOFFBORD, design Bruno Mathsson för Mathsson International.

Skiva i björkrotsfaner, diameter 110, höjd 52 cm.

Slitage, kantskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, kantskador.

Antal besök: 7 859