Signerade Foton och papperslappar.
Ernst hugo järegård, Gösta Krantz, Gunnar "Knas" Lindqvist, Sture Lagerwall, Alf Kjellin, Carl Gustaf Lindstedt, Hjördis Pettersson, Maj-Britt Nilsson, Lasse Åberg, Helena Bergström, Ulla Jacobsson, Eva Henning
Slitage.
Slitage.