Bägare, "stem cup", Kina.

Bägare, "stem cup", Kina.
129079. Bägare, "stem cup", Kina.

Höjd 9.4 cm.

Lagning.
Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 9.4 cm.

Lagning.
Slitage.

Antal besök: 1 438