Gomér & Andersson Linköping
Keramik & Porslin
Orientaliskt
Bägare, "stem cup", Kina.
129079. Bägare, "stem cup", Kina.
Höjd 9.4 cm.
Lagning.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 9.4 cm.
Lagning.
Slitage.
Gomér & Andersson Linköping
1 317