128961. SERVISDELAR, ca 58 delar, porslin, "Ye old Williow", Myott, Son & Co.
Bestående av: 12 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 12 förrättstallrikar, 12 assittter, såsskål, 2 upplägningsskålar, 2+2+1+1 uppläggningsfat, kanna.
Bruksslitage, missfärgningar, glasyrkrackelyrer.