PARTI MÄRKLINGJÄRNVÄG.

PARTI MÄRKLINGJÄRNVÄG.
128918. PARTI MÄRKLINGJÄRNVÄG.

Spår, övergång, växlar, strömbrytare,7 vagnar, 1 lok, kataloger samt hus.

Ej funktionstestat. Skador samt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 357