GUNNAR KANEVAD. Skulptur med sädesax. Trä. Signerad och daterad 1984.

128902. GUNNAR KANEVAD. Skulptur med sädesax. Trä. Signerad och daterad 1984.

71 x 22 cm.

Gunnar Kanevad (Född 1930)

Gör en kostnadsfri värdering!

71 x 22 cm.

Gunnar Kanevad (Född 1930)

Antal besök: 1 529