BRICKBORD, mahogny.

BRICKBORD, mahogny.
128784. BRICKBORD, mahogny.

Löstagbar bricka/bordsskiva, uppvikbara kanter, mässingbeslag, mahognyfärg. Höjd 52 cm, utfälld längd 90x64 cm.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!
128784. BRICKBORD, mahogny.

Slitage, repor.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 4 687