KANDELABER, Jugend, Mässing, tidigt 1900-tal.

128759. KANDELABER, Jugend, Mässing, tidigt 1900-tal.

3 Ljusarmar, genombruten dekor.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 3 652