KARAFFER, 4 st varav en med hals i silver, 1900-tal.

12873. KARAFFER, 4 st varav en med hals i silver, 1900-tal.

Bla Monica Bratt Reijmyre. Höjd 23,5-35 cm.

Bruksslitage och nagg. En propp skadad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 054