128739. BROSCH, sterling silver, Möbius, nr 374, design Torun Bülow-Hübe.
Storlek ca 6.9 x 5.9 cm, Stämplad Georg Jensen, Denmark.
Brooch in sterling silver. Möbius, nr 374. Design by Torun Bülow-Hübe, hallmarked Georg Jensen, Denmark.
Smärre bruksslitage.