BROSCH, sterling silver, Möbius, nr 374, design Torun Bülow-Hübe.

128739. BROSCH, sterling silver, Möbius, nr 374, design Torun Bülow-Hübe.

Storlek ca 6.9 x 5.9 cm, Stämplad Georg Jensen, Denmark.

Brooch in sterling silver. Möbius, nr 374. Design by Torun Bülow-Hübe, hallmarked Georg Jensen, Denmark.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

W.A. Bolin
Antal besök: 3 739