LJUSSTAKAR, ett par, mässing, barockstil, 1900-tal.

12872. LJUSSTAKAR, ett par, mässing, barockstil, 1900-tal.

Höjd 19,5 cm. Vikt ca 1,8 kg vardera.

Slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och repor.

Antal besök: 699