BORDSLAMPA, kolonnformad fot, alabaster, 1900/2000-tal.

128716. BORDSLAMPA, kolonnformad fot, alabaster, 1900/2000-tal.

Ttot höjd ca 76 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ttot höjd ca 76 cm.

Slitage, skador.

Antal besök: 701