DOCKA BILD LILLI, stora modellen, 1950-tal.

128710. DOCKA BILD LILLI, stora modellen, 1950-tal.

Höjd ca 29 cm.
Medföljer diverse kläder.

Slitage. Färgbortfall, flagnad, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 29 cm.
Medföljer diverse kläder.

Antal besök: 1 959