Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
ROBERTH KARLSSON. Norrländskt landskap. Olja på pannå. Signerad Roberth och daterad 1975.
128656. ROBERTH KARLSSON. Norrländskt landskap. Olja på pannå. Signerad Roberth och daterad 1975.
122 x 65 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
122 x 65 cm.
Gomér & Andersson Linköping
1 107