BURK, litograferad plåt, Lidköpings konfektyr industri, 1900-talets första hälft.

128600. BURK, litograferad plåt, Lidköpings konfektyr industri, 1900-talets första hälft.

Höjd 20 cm.

Repor smärre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 20 cm.

Repor smärre färgbortfall.

Antal besök: 3 554