URNOR, 1 par, YTTERFODER samt VÄRMEFAT, Rörstrand.

12859. URNOR, 1 par, YTTERFODER samt VÄRMEFAT, Rörstrand.

Urnor, 1 par, majolika, höjd 35 cm.
Ytterfoder, höjd 17 cm.
Värmefat, längd 28 cm.

Krackelyrer. En hänkel lagad. Värmefat med spricka samt avslag/nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytterfoder, höjd 17 cm.
Värmefat, längd 28 cm.

Antal besök: 991