SOFFBORD, med kakelplattor, 1970-tal.

128542. SOFFBORD, med kakelplattor, 1970-tal.

Längd 119 bredd 57 höjd 49 cm.

Slitage, repor, stötmärken, färgfläckar, fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 518