ÖRHÄNGEN, 18 kt vitguld föreställande blommor med snidad pärlemor och 2 små briljanter ca 0.10 ct.

128505. ÖRHÄNGEN, 18 kt vitguld föreställande blommor med snidad pärlemor och 2 små briljanter ca 0.10 ct.

Diameter 1.4 cm, vikt 3.7 gram. Modell Flower Power, stämplade SEB (Sebastian Schildt), Stockholm 2010.

Earrings in 18 K white gold in the shape of flowers with carved mother-of-pearl and 2 small diamonds approx. 0.10 cts. "Flower Power", hallmarked SEB (Sebastian Schildt), Stockholm 2010.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

W.A. Bolin
Antal besök: 1 233