MATTA, rya, 1900-tal.

MATTA, rya, 1900-tal.
1284371. MATTA, rya, 1900-tal.

blå

ca. 185 x 134 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

blå

ca. 185 x 134 cm.

bruksslitage.

Antal besök: 608