SMINKBORD, teak, 1960-tal, Ateljé Glas & Trä, Hovmantorp.

128405. SMINKBORD, teak, 1960-tal, Ateljé Glas & Trä, Hovmantorp.

Fyra lådor, fällbar spegel, skiva i glas.
Höjd 74 cm, längd 105,5 cm, djup 34 cm. Totalhöjd uppfälld spegel 125 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 2 311