VÄGGUR, Union Stjärnsund, Hedemora, 1900-tal.

128403. VÄGGUR, Union Stjärnsund, Hedemora, 1900-tal.

Höjd 54 cm. Nyckel medföljer. Kal 120, P. 153. 7384.

Slitage, smärre skador i dekoren. Repor på urtavlan.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 6 726