PARTI GLAS, 17 delar, bland annat askar, vaser. 1800/1900-tal.

12835. PARTI GLAS, 17 delar, bland annat askar, vaser. 1800/1900-tal.

Bland annat Mary Greggoryglas, opalinglas, fattigmanssilver m.m.
Höjd 4 - 23 cm.

Slitage. Skador, nagg, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 4 - 23 cm.

Slitage. Skador, nagg, repor.

Antal besök: 807