KARMSTOLAR, ett par, Klaessons Möbelfabrik.

128252. KARMSTOLAR, ett par, Klaessons Möbelfabrik.

valnöt.

Slitage i tyg/repor slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

valnöt.

Antal besök: 3 240