PARTI DIVERSE SMYCKEN, silver. Armband, ringar, örhängen, halsband och hängen, 1900-tal.

12821. PARTI DIVERSE SMYCKEN, silver. Armband, ringar, örhängen, halsband och hängen, 1900-tal.

Bl a hänge Alton K-E Palmberg.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor.

Antal besök: 4 044