2 vinglas, rosa mynning, signerad och daterad Wilke A -91, höjd 24,5 cm.
2 champagneglas, blå fot med årtalet 2000 på kupan, signerad B.J. (Berit Johansson) ovanpå fot, höjd 26 cm.
2 vinglas, vita ränder på kupor, signerade och daterade UF (Ulla Forsell) 2004 respektive 2005, höjd ca 21 cm.
1 vinglas, blå ränder på kupa, signerad och daterad UF (Ulla Forsell) -79, höjd 23,5 cm.
1 vinglas, vittonade ränder på kupa signerad och daterad UF (Ulla Forsell) -81, höjd 25 cm.
2 glas, rosa fot, signerade och daterade RK (Ragnar Klenell) -86, höjd 23 cm.
2 vinglas med blå kant vid mynning, signerade och daterade PB 1990 respektive 1991, möjligen Paula Bartron, höjd ca 20 cm.
Obetydligt slitage.
Obetydligt slitage.