GILLIS MAGNUSSON. "Stilleben" olja på pannå.

128162. GILLIS MAGNUSSON. "Stilleben" olja på pannå.

Signerad och daterad -49. Mått 37 x 29 cm.

Smärre färgbortfall.

Gillis Magnusson (1908–1995)

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre färgbortfall.

Gillis Magnusson (1908–1995)

Antal besök: 3 760