BIRGER FORSBERG. 1922-2012, " Hästtjuven " etsning, signerad, daterad -55.

128125. BIRGER FORSBERG. 1922-2012, " Hästtjuven " etsning, signerad, daterad -55.

11 x 10 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

11 x 10 cm.

Antal besök: 3 190