ARMBAND samt HALSBAND, 3 delar, bärnsten/silver, 1900-tal.

128107. ARMBAND samt HALSBAND, 3 delar, bärnsten/silver, 1900-tal.

Längd 18,5 cm.
22,5 cm.
56 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 18,5 cm.
22,5 cm.
56 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 759