OKÄND KONSTNÄR. Sakralt motiv, olja på duk, 1600/1700-tal, osignerad.

12808. OKÄND KONSTNÄR. Sakralt motiv, olja på duk, 1600/1700-tal, osignerad.

Ovalt beskuren, ca 60 x 47 cm.

Dubbelt dubblerad. Krackelyrer. Renoverad, kompletterad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 761