LJUSKRONA, för 6 st ljus, barockstil, Gränna, 1900-tal.

12806. LJUSKRONA, för 6 st ljus, barockstil, Gränna, 1900-tal.

Mässing. Stämplad V. Fong Grenna. Höjd 62 cm.

Slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och repor.

Antal besök: 3 730