PARTI ARMATURER, bla Hans Agne Jakobsson, Markaryd, 1900-tal.

128022. PARTI ARMATURER, bla Hans Agne Jakobsson, Markaryd, 1900-tal.

Parti blandade armaturer för tak, vägg och bord.

Repor. Missfärgningar. Någon buckla. Ej funktionstestad el.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 214