TAKLAMPA, Saturnusmodell, 1900/2000-tal.

12801. TAKLAMPA, Saturnusmodell, 1900/2000-tal.

Vit frostad glaskupa med lös glasplafond med blå ringar. Total höjd ca 48 , diameter 56 cm.

Smärre slitage och mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 752